Botrány Angliában: Rooney-t letartóztatták

Ittas vezetésen kapták az Everton támadóját csütörtök késő este.
Budai László 2017. szeptember 1., péntek 13:18
Ittas vezetésen kapták az Everton támadóját csütörtök késő este.
Szerző: Budai László 2017. szeptember 1., péntek 13:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Mirror értesülései szerint csütörtök este letartóztatták Wayne Rooney-t, az Evertonba nyáron visszatért angol csatárt. A klasszis támadót Cheshireben, a háza közelében kapták el ittas vezetés közben.

Az eset előtt még Jack McIver krikettező szelfizett vele egy bárban, és ezt meg is osztotta az Instagramján.

A játékost később szabadon engedték, de még ebben a hónapban bíróság elé kell állnia.

 

Átigazolások
DVSC
Hofmann marad
A DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy jövő nyárig meghosszabbította 32 éves osztrák védője, Maximilian Hofmann szerződését.
Nagykanizsa
Jeney lehet az edző
A Csakfoci úgy értesült, hogy a Kaposvárról távozó Jeney Gyula lehet az NB II-be feljutott Nagykanizsa új vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz