10 nyeretlen idegenbeli meccs után épp az Old Traffordon tudott győzni a West Bromwich Albion, bravúrja pedig azt jelenti, hogy a United városi riválisa, a Manchester City nyerte a Premier League 2017/18-as idényét, behozhatatlan, 16 pontos a Guardiola-csapat előnye immáron.
TABELLA: Az angol bajnokság állása itt!
Premier League, 34. forduló:
Manchester United – West Bromwich Albion 0-1 (J. Rodriguez 73.)
Newcastle United – Arsenal 2-1 (A. Pérez 29., Ritchie 68., ill. Lacazette 14.)
Átigazolások
Ferencváros
Újabb fontos csatár távozhat
Varga Barnabás után Aleksandar Pesic is elhagyhatja az FTC-t, a szerb távozni szeretne. Engedélyezték neki, hogy itthon maradjon, de átigazolási díjat kell fizetni érte. (Nemzeti Sport)
Nyíregyháza
Itt is egy távozó
A Szpari közös megegyezéssel felbontotta Ranko Jokic szerződését. A védő az előző idényben 14 élvonalbeli bajnokin lépett pályára, az idei szezonban pedig kétszer volt kezdő.
FTC / Puskás Akadémia
Lukács is a Fradi kiszemeltje
A Csakfoci.hu információi szerint a Ferencváros a Puskás Akadémia magyar válogatott támadója, Lukács Dániel iránt is érdeklődik, sőt, ajánlatot is tettek már érte.