Óriási, 6 gólos londoni derbit nyert meg az Arsenal - videók

Remek meccs kerekedett a vasárnapi Arsenal-Tottenham észak-londoni rangadóból, az elsőből 52 mérkőzés után , amelyen nem Arsene Wenger ült az Ágyúsok kispadján. A hazaiak 1-2 után fordították a maguk javára a 4-2-s találkozót, három 11-est is lőhettek a csapatok. A vendégek védője, Vertonghen a 85. percben piros lapot kapott. A nap másik fővárosi csatáját a Chelsea megnyerte a Fulham ellen (2-0).
Dudás Gábor 2018. december 2., vasárnap 17:40
Remek meccs kerekedett a vasárnapi Arsenal-Tottenham észak-londoni rangadóból, az elsőből 52 mérkőzés után , amelyen nem Arsene Wenger ült az Ágyúsok kispadján. A hazaiak 1-2 után fordították a maguk javára a 4-2-s találkozót, három 11-est is lőhettek a csapatok. A vendégek védője, Vertonghen a 85. percben piros lapot kapott. A nap másik fővárosi csatáját a Chelsea megnyerte a Fulham ellen (2-0).
Szerző: Dudás Gábor 2018. december 2., vasárnap 17:40
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz