Az Arsenal hivatalosan is bejelentette, hogy Unai Emery váltja Arséne Wengert a kispadon.
Az Arsenal hivatalos honlapján jelentette be, hogy Unai Emery lesz a csapat következő menedzsere. A szakember a 22 év után távozó Arséne Wenger helyét veszi át a londoni kispadon.
Emery triplázás után érkezik
Emery ebben a szezonban mindent, a bajnoki címet, a kupát és a ligakupát is megnyerte Franciaországban a PSG-vel, amelyet az előző két szezonban irányított. A Bajnokok Ligájában azonban viszonylag hamar, már a nyolcaddöntők során búcsúzott az együttessel.
A baszk tréner korábban a Sevillával ért el még komoly sikereket, a csapattal zsinórban három Európa Ligát nyert.
Emery egyébként tegnap este, saját honlapján véletlenül már bejelentette, hogy ő lesz az Arsenal menedzsere.
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.