Kisebb mozgalom indult a Twitteren annak érdekében, hogy Jürgen Klopp vasárnapi jelenete is hasonló elbírálás alá essen, mint José Mourinho őszi akciója.
Akkor a Manchester United szakvezetője egy műanyag palack felrúgásáért és heves reklamálásért kapott 1 meccses eltiltást és 16 ezer fontos büntetést, most az MU drukkerei ugyanezt a szigorúságot várják a Liverpool menedzserének alábbi, a Southampton elleni bajnokin bemutatott dührohamát követően is.
Átigazolások
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.