A holland másodosztályból is kirúgták a Fradi korábbi kedvenc edzőjét

Ricardo Moniz csak a 11. lett az FC Eindhovennel, ezért idő előtt távoznia kell.
Budai László 2017. május 21., vasárnap 6:30
Ricardo Moniz csak a 11. lett az FC Eindhovennel, ezért idő előtt távoznia kell.
Szerző: Budai László 2017. május 21., vasárnap 6:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FC Eindhoven mindössze egy szezon után menesztette Ricardo Monizt – annak ellenére is, hogy a trénernek még egy évig szerződése volt a klubbal. A holland mester korábban a Ferencvárosnál is dolgozott, amellyel Ligakupát nyert, és mentalitásával nagy népszerűsége volt a zöld-fehér drukkerek körében.

Moniz azonban mindössze a 11. helyig vezette az eindhoveni együttest, amelynek a szezon előtt a feljutásért zajló osztályozók elérése volt a célja. A tréner a Fradi után dolgozott már a Lechia Gdansknál, az 1860 Münchennél és a Notts Countynál is.

 
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)
Tovább az összes átigazoláshoz