A csapatával bajnok lett, készülhet a BL-selejtezőre a magyar válogatott védő

Korcsmár Zsolt csapata, az FC Midtjylland nyerte a dán labdarúgó-bajnokságot.
Csakfoci Admin 2018. május 22., kedd 7:23
Korcsmár Zsolt csapata, az FC Midtjylland nyerte a dán labdarúgó-bajnokságot.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. május 22., kedd 7:23

A herningi együttes a bajnokság hétfői, utolsó fordulójában hazai pályán 1-0-ra győzött a AC Horsens csapata ellen, így története során másodszor lett aranyérmes.

A 29 éves, 27-szeres magyar válogatott védő, aki végigjátszotta az összecsapást, a csapat egyik alapembere volt az idei szezonban, összesen 32 mérkőzésen lépett pályára, ezeken két gólt szerzett, egyet pedig előkészített.

Csapatával készülhet a Bajnokok Ligája selejtezőjére, amelynek a második selejtezőkörében lesz majd először érdekelt.

(MTI)

Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Tovább az összes átigazoláshoz