A németek a 96. percben egyenlítettek.
A Manchester City azzal a Borussia Dortmunddal találkozott a Bajnokok Kupáján, mely ellen az angolok menedzsere, Pep Guardiola sok nagy csatát megélt az elmúlt 3 évben a Bayern München vezetőedzőjeként. A 78. percben született meg a meccs első gólja, Sergio Agüero a manchesterieknek szerzett vezetést. A meglehetősen hosszúra nyúlt hosszabbítás 6. percében a 17 éves Pulisic egyenlített, így jöhetett a szétlövés.
A párbaj is rendesen elhúzódott, Mikel Merino már a tizenhatodikat lőtte be, ami a City győzelmét jelentette.
Borussia Dortmund (német) - Manchester City (angol) 1-1 (0-0) - 11-esekkel: 5-6
Gól: Pulisic (96.), ill. Agüero (78.)
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.