A németek a 96. percben egyenlítettek.
A Manchester City azzal a Borussia Dortmunddal találkozott a Bajnokok Kupáján, mely ellen az angolok menedzsere, Pep Guardiola sok nagy csatát megélt az elmúlt 3 évben a Bayern München vezetőedzőjeként. A 78. percben született meg a meccs első gólja, Sergio Agüero a manchesterieknek szerzett vezetést. A meglehetősen hosszúra nyúlt hosszabbítás 6. percében a 17 éves Pulisic egyenlített, így jöhetett a szétlövés.
A párbaj is rendesen elhúzódott, Mikel Merino már a tizenhatodikat lőtte be, ami a City győzelmét jelentette.
Borussia Dortmund (német) - Manchester City (angol) 1-1 (0-0) - 11-esekkel: 5-6
Gól: Pulisic (96.), ill. Agüero (78.)
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili új csapata
A spanyol másodosztályú UD Alméria bejelentette, hogy a szezon végéig kölcsön veszik a Barcelonától Yaakobishvili Áront vételi opcióval.
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)
ETO
Válogatott szélső
Kölcsönben érkezhet Győrbe a Costa Rica-i válogatott Jewison Bennette, aki az ukrán LNZ Cherkasy csapatától csatlakozhat Efraín Juárez együtteséhez.