Villámlás miatt több mint egy mérkőzésnyi időre, 95 percre szakadt félbe az amerikai Richmond és a Premier League-ben szereplő Swansea City felkészülési találkozója az Egyesült Államokban. Végül lejátszották az összecsapást, amelyet meglepetésre 2-0-ra nyert meg a helyi harmadosztályban szereplő Kickers.
Átigazolások
ETO
Njie-t figyelik
Több belga mellett francia élvonalbeli és angol másodosztályú csapat is figyeli at ETO 21 éves támadóját, Nfansu Njie-t. (Voetbal Nieuws)
Légiósok
Vitális az AEK-ban
Az AEK Athén bejelentette, hogy szerződtették az ETO magyar válogatott középpályását, Vitális Milánt.
Légiósok
Yaakobishvili kérője
A La Liga újonca, a Racing Santander venné kölcsön Yaakobishvili Áront, de Ter Stegen távozása miatt a magyar kapust nem biztos, hogy elengedi a katalán sztárklub.