29 éve nem tettek ilyet az olaszok, nevetséges öngól a spanyolok meccsén - eredmények, videó

David Silváék két NB I-es játékossal is kiszúrtak, Bale gólja csak döntetlenre volt elég, Ukrajna és Izrael örülhetett.
Budai László 2016. november 12., szombat 21:39
Szerző: Budai László 2016. november 12., szombat 21:39

D-CSOPORT

Az igen szoros D-csoportban fontos győzelmet szalasztottak el a walesiek, akik Gareth Bale szép találatával sokáig vezettek a szerbek ellen. A vendégek azonban a legvégén egyenlítettek, így maradtak másodikok, míg a hazaiak a harmadik helyen állnak.

A D-csoport korábbi mérkőzéseiért IDE kattints!

Wales-Szerbia 1-1 (Bale 30., ill. Mitrovic 86.)

G-CSOPORT

Nevetséges öngóllal segítették ki a macedónok a spanyol támadókat. Azért a második félidőben Vitolo révén klasszikus spanyol gól is született, sőt a végén Monreal és Aduriz is betalált, így végül sima hazai siker született. A macedónoknál két NB I-es játékos, az újpesti Enis Bardhi és a Vasas labdarúgója, Kire Ristevski is végig a pályán volt.

Spanyolország-Macedónia 4-0 (Velkoski – öngól 34., Vitolo 63., Monreal 84., Aduriz 85.)

Az olaszokkal 1987 óta, azaz 29 éve nem történt olyan, mint ma este. Válogatottjuk ugyanis négy gólt szerzett egy félidő alatt. Közel 30 éve a máltaiak, míg ma Liechtenstein volt az áldozat. Olaszország simán győzött, és Spanyolország mögött a második helyen áll.

Liechtenstein-Olaszország 0-4 (Belotti 11., 44., Immobile 12., Candreva 32)

Az izraeli Zahavi előbb belőtt, majd kihagyott egy tizenegyest az albánok ellen. Az izraeli siker azonban egy percig sem forgott veszélyben, főként úgy, hogy az albánok a 17. perctől tíz, az 55. perctől kilenc emberrel játszottak. Izrael feljött a harmadik helyre.

Albánia-Izrael 0-3 (Zahavi – 11-esből 18., Einbinder 66., Atar 84.)

I-CSOPORT

A finnek továbbra sem remekelnek, ezúttal Ukrajna otthonában kaptak ki. Az ukránok győzelmükkel a második pozícióban vannak a horvátok mögött.

Az I-csoport korábbi mérkőzéseiért IDE kattints!

Ukrajna-Finnország 1-0 (Kravets 25.)