103 meccs után megszakadt az európai foci döbbenetes sorozata - videó

A horvát rekordbajnok Dinamo Zágráb hihetetlen menetelésének vége lett a hétvégén - "magyar szál" is van a történetben.
Dudás Gábor 2016. szeptember 12., hétfő 5:28
A horvát rekordbajnok Dinamo Zágráb hihetetlen menetelésének vége lett a hétvégén - "magyar szál" is van a történetben.
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 12., hétfő 5:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A Dinamo Zágráb hazai pályán legutóbb 2010-ben kapott ki, azóta 103 mérkőzésen őrizte meg otthoni veretlenségét a bajnokságban, ez 90 győzelmet és 13 döntetlent jelentett összesen.

A fantasztikus sorozat azonban a hétvégén megszakadt, a magyar Mészáros Lőrinc tulajdonában is lévő NK Osijek gárdája 1-0-ra győzött a fővárosban, véget vetve a hihetetlen szériának.

 

 

Átigazolások
Paks
A Viditől igazoltak
A Paksi FC és az NB II-es Videoton FC megegyezett a 22 éves szélső, Simut Márió átigazolásáról.
Újpest
Zeke lila zekében
Az Újpest FC szerződtette Zeke Máriót a Paksi FC csapatától.
ETO/Gyirmót
Tollár kölcsönben
Az ETO és a Gyirmót megállapodása értelmében a 2026/27-es szezont az NB II-es alakulatnál tölti a 20 esztendős középpályás, Tollár Imre.
Tovább az összes átigazoláshoz