Németh-parádé: Két gólt lőtt a topcsapat stadionjában - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 17:50 Frissítve: 2016, február 14 - 20:24

Németh Krisztián csapata legjobbjaként két góllal járult hozzá a katari al-Garafa pontszerzéséhez a helyi élvonal 2. helyén álló el-Jaish otthonában (2-2). A magyar válogatott támadó a második félidőben köszönt be kétszer, és ha nincs két komoly kapushiba, Németh góljai győzelmet érhettek volna Dohában.

A beszámolók szerint a Németh Krisztián vezette al-Garafa sokkal jobban játszott esélyesebb és három brazil légióssal is megerősített ellenfelénél, idegenben is.

Németh kétszer egyenlített a vasárnapi találkozón, mindkét gólját a második félidőben rúgta. Az első gólnál, a 61. percben egy lepattanó labdát fordulásból rúgott a kapuba, majd egy szép kontra végén, a szlovák válogatott Weiss remek labdájára érkezett és fejezte be az akciót tökéletesen.

Az al-Garafa pechjére kapusa, Qasem Burhan pocsék napot fogott ki, mindkét hazai gólnál, a 7. és a 73. percben is óriásit hibázott a hálóőr.

el-Jaish – al-Garafa 2-2 (A. Hamdallah 7., Romarinho 73., ill. Németh K. 61., 88.)