CR: Gól és elhibázott 11-es - a Real elbúcsúzhat lassan a bajnoki címtől

Feltöltve: 2016, február 21 - 19:38 Frissítve: 2016, február 22 - 13:52

1-1-s döntetlent játszott Málagában, így kilencpontosra nőtt a Real Madrid hátránya a listavezető Barcalona mögött a spanyol bajnokság 25. fordulójában. Cristiano Ronaldo gólt fejelt, de nem sokkal később 11-est hibázott az első félidőben.

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

A Real Madrid az első félórában mezőnyfölényben játszott, de a Málagának votltak a nagyobb helyzetei, mígnem a 33. percben a vendégek szereztek vezetést, Cristiano Ronaldo - lesgyanús helyzetből -csúsztatott Kameni kapujába (0-1).

Nem sokkal később "egyenlített" az afrikai hálóőr, kivédte ugyanis a portugál csillag 11-esét.

A kiegyenlített második játékrész közepén egyenlítettek a hazaiak, Raúl Albentos vágta a kapuba a labdát egy gyors akció végén (1-1). Az ezúttal ötlettelenebbül támadó Real rohamozott a második gólért, de nem járt sikerrel, így megint távolabb került a bajnoki címtől a fővárosi gárda, hátránya 13 fordulóval a vége előtt 9 pont a Barcelona mögött.

Az AS "A Madrid elbúcsúzhat a bajnoki címtől" címmel is hozta le tudósítását...