Barca: Messi-csodagól, lepasszolt 11-es, kegyetlen Suárez-henger - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 23:31 Frissítve: 2016, február 17 - 11:03

A félidőben még 1-1-re állt a Barcelona és a Celta Vigo spanyol bajnokija a Camp Nouban, Messi parádés szabadrúgására Guidetti 11-esből tudott válaszolni. Utána viszont beindultak a katalánok, Luis Suárez a szünet után triplázott és két gólpasszt is kiosztott, de a 11-est lepasszoló(!) Messinek is volt még két nyerő átadása az 6-1-s siker során. Neymar is 1+1-gyel zárt.

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

Lionel Messi a 28. percben szerzett vezetést egy remek szabadrúgásból a Barcelonának, de Guidetti büntetőből egyenlíteni tudott még a szünet előtt.

A második játékrészben viszont nem volt pardon. Messi pazar átadását bikázta a kapuba Luis Suárez, aki aztán egészen fantasztikus félidőt produkált.

Végül három gólig jutott, de adott két gólpasszt is, egyet Rakiticnek, egyet pedig Neymarnak. Messi lepasszolt(!) 11-ese után is betalált az uruguayi, de az MSN harmadik tagja, a brazil Neymar is góllal és gólpasszal zárt vasárnap este.

Barcelona – Celta Vigo 6-1 (Messi 7., L. Suárez 59., 75., 82., Rakitic 84., Neymar 91., ill. Guidetti 39. – 11-esből)