Elmaradt a csoda Dortmundban, Dárdai triplán örülhet - videó

Feltöltve: 2016, február 28 - 20:55 | Frissítve: 2016, március 2 - 00:12

3-1-re győzött a Borussia Dortmund a kiesőjelölt Hoffenheim ellen, a Bundesliga 23. fordulójában, pedig a papíron szinte esélytelen vendégek még vezettek is, de a gólszerző Rudy 58. percben kapott piros lapját követően a hazaiak fordítottak, 3 gólt szerezve az utolsó tíz percben. Nem tudott nyerni Augsburgban a Mönchengladbach (2-2), Frankfurtban a Schalke (0-0), és kikapott a Leverkusen Mainzban, aminek Dárdai Pál és a Hertha is örülhetett.

TABELLA: A Bundesliga állása itt - kattints!

BUNDESLIGA, 23. FORDULÓ

Borussia Dortmund – Hoffenheim 3-1 (Mhitarjan 80., A. Ramos 85., Aubameyang 92., ill. Rudy 25.)

Mainz – Bayer Leverkusen 3-1 (Yalli 15., 58. – a másodikat 11-esből, Cordoba 32., ill. Hernández 65.)

Augsburg – Borussia Mönchengladbach 2-2 (Finnbogasson 50., Caiuby 53., ill. Raffael 33., Johnson 56.)

Eintracht Frankfurt – Schalke 04 0-0

• Török sajtóhírek szerint maga a Bursaspor elnöke jelentette be, hogy átadólistára tette a klubja Dzsudzsák Balázst. A magyar válogatott csapatkapitánya megfelelő ajánlat esetén távozhat a csapattól, amelyhez a múlt nyáron igazolt Moszkvából.

MA A TV-BEN: BL-magazin, női BL-csata