A zászlók már a helyükre kerültek a Groupama Arénában - Ki Mit Oszt?

Minden lényeges és szórakoztató, amit a futballvilág a közösségi médiában megoszt. Klubok, játékosok legjobb fotói, bejegyzései a Facebookon, Twitteren és az Instagramon - a magyar és a nemzetközi futballból egyaránt. A rovat rendszeresen frissül, gyere vissza naponta többször is!

Halálos fenyegetéseket kapott Antonio Conte, az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya Claudio Marchisio súlyos sérülése miatt.

ETO: 30 napra letartóztatták Tarsolyt - fennáll a szökés veszélye is

Feltöltve: 2015, március 29 - 18:16

Elrendelték Tarsoly Csaba Quaestor-vezér és két társának előzetes letartóztatását a vasárnapi maratoni tárgyalás után - értesült a hvg.hu.

Brazília: Az 1-10 óta 8-0 - zsinórban nyerik a meccseket Neymarék

Feltöltve: 2015, március 29 - 18:04

Dunga vezetésével zsinórban nyolcadik meccsét is megnyerte a brazil válogatott, vasárnap Londonban győzték le Chile nemzeti tizenegyét felkészülési találkozón. A selecao a (túl) kemény jeleneteket is hozó mérkőzésen a hoffenheimi Roberto Firmino találatával, igaz, nem annyira meggyőző játékkal diadalmaskodott , de így is folytatta hibátlan menetelését a nyári Copa Americára készülve.

Videó: Neymart kegyetlenül megtaposták a válogatott meccsen

Feltöltve: 2015, március 29 - 17:26

Nagyon csúnyán megtaposta a földre került Neymar lábát a chilei Gary Medel a brazilok elleni felkészülési meccs 23. percében, vasárnap. A középpályás sárga lapot sem kapott, pedig a beszámolók szerint a piros sem lett volna túlzó. Íme, a jelenet.

A nap fotója: Dárdai a rasszizmus ellen kampányol

Feltöltve: 2015, március 29 - 17:21

"Gemeinsam", azaz együtt – ezt a feliratot tartja maga elé egy táblán Dárdai Pál a Hertha Twitter-oldalán megjelent fotón. A berlini csapat játékosai és edzői stábja a gyűlölet és rasszizmus ellen kampányol két héten át, Nemzetközi Rasszizmusellenes Hetek keretében.

Videó: Így még egy bíró sem használta a spray-t a pályán

Feltöltve: 2015, március 29 - 16:28

Alex de Souzának, a török Fenerbahce legendássá lett játékosának gálameccsén, Brazíliában a játékvezető az ünnepelt 48-szoros válogatott futballista nevét írta a gyepre egy szabadrúgásnál a nála lévő jelölőhabbal.

Dzsudzsák 750 milliós fizetésén még faragna a Lazio

Feltöltve: 2015, március 29 - 16:08

Olasz sajtóhírek szerint a Lazio ajánlatot tesz Dzsudzsák Balázsért a Dinamo Moszkvának, amely a nyáron adhatja el utoljára pénzért a magyar szélsőt, ha a válogatott csapatkapitánya nem ír alá esetleg új szerződést az oroszokkal a mostani, 2015 decemberében lejáró kontraktust lecserélve. Az egyik portál vasárnapi cikkében azt írja, hogy a Lazio szeretné picit megfaragni Dzsudzsák jelenlegi mintegy 2,5 millió eurós éves fizetését, és ebbe állítólag a támadó is belemehet.

Videó: Besic dühkitörését elnézte a magyar bíró

Feltöltve: 2015, március 29 - 15:58

Egy rövid jelentre hívta fel a figyelmet a horvát sportski.net az Andorra – Bosznia-Hercegovina Eb-selejtező (0-3) kapcsán. A meccs 9. percében a vendégek játékosa, Muhamed Besic alaposan megorrolt a mezébe kapaszkodó hazai futballistára, és meg is ragadta a nyakánál fogva egy pillanatra, ezt követően kisebb tömegjelenet alakult ki a pályán. A portál megjegyezte, hogy a találkozót vezető Vad II István sárga lappal sem büntette Besic tettét.

MLSZ: "A görögök a saját biztonságuk érdekében a vendégszektorban szurkoljanak"

Feltöltve: 2015, március 29 - 14:49

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a Facebookon kérte meg a Magyarországon élő görögöket, hogy "saját biztonságuk érdekében" a vendégszektorban buzdítsák hazájuk csapatát a ma esti Magyarország-Görögország Európa-bajnoki selejtezőn, a Groupama Arénában, és a szövetség segítséget is nyújt nekik az esetleges helycserében.

Videó: Majdnem 3 pontot ért a ritka Bajner-gól

Feltöltve: 2015, március 29 - 14:19

Megszerezte első bajnoki gólját hazai pályán is az angol harmadosztályú Notts County magyar légiósa, Bajner Bálint. A kiesés ellen küzdő csapatába csereként beszálló támadó a 73. percben vette be 6 méterről a Scunthorpe United kapuját, de gólja végül nem ért három pontot, a vendégek a 86. percben egalizáltak a 2-2-s találkozón. 12 találkozón 2 találatnál jár Bajner a League One-ban. A videón 0:40-től látható a magyar gólt eredményező akció.

A döntetlennek is örülne a korábbi magyar válogatott védő

Feltöltve: 2015, március 29 - 13:54

Csizmadia Csaba pozitív eredmények nevezné azt is, ha ma este döntetlent játszanánk a görögök elleni Európa-bajnoki selejtezőn.

Dárdai: "Szétrobban a fejem, de novemberig irányítanám a Herthát és a válogatottat is"

Feltöltve: 2015, március 29 - 13:18

Dárdai Pál novemberig szeretné párhuzamosan irányítani a magyar válogatottat és a Hertha BSC-t. A szakvezető úgy érzi, szétrobban a feje a kettős terheléstől, de teszi tovább a dolgát. A szakember szerint a válogatottnál nehezebb feladata van, mivel rövidebb idő alatt kell felkészítenie a csapatot az adott mérkőzésre.

Csúnyán elbántak a kaposvári játékossal - fotó

Feltöltve: 2015, március 29 - 12:33

Három helyen eltörött az arccsontja Zsivoczky Norbertnek, az NB II-es Kaposvár középpályásának, csapata szombati bajnokiján.

Dombi vallomása: "25 éves koromig azt hittem, hogy Agatha Christie egy férfi"

Feltöltve: 2015, március 29 - 11:51

A csakfoci.hu oldalán naponta szedjük össze a hazai írott, nyomtatott vagy elektronikus sajtóban leírt, elhangzott nyilatkozatok legjobb elemét. Itt a legújabb Nap mondása!

"Pontosabb kép alakult ki bennem a játékosok tudásáról" - Bernd Storck

Feltöltve: 2015, március 29 - 11:01

Bernd Storck szerint az U20-as válogatott Mexikó elleni (1-1) mérkőzésen nem az eredmény volt a legfontosabb.