Legfrissebb hírek

Videó: Bayern-gála Rómában és a BL második mesterötöse

Feltöltve: 2014, október 21 - 23:21

40 gólt, egy 7-1-et, egy 7-0-át, egy 6-0-át és és egy mesterötöst is hozott a Bajnokok Ligája keddi játéknapja. Utóbbit a Sahtar Donyeck brazil támadója, Luis Adriano követte el, aki ezzel beállította Lionel Messi BL-csúcsát. Az argentin klasszis is betalált a Barcelona-Ajax meccsen, amelyet az első félidőben nagyjából lerendezett a katalán csapat, de majdnem izgulnia kellett a végén. A Bayern viszont hihetetlen játékkal kiütötte a Romát idegenben, és ugyanígy tett hazai pályán a Chelsea a Mariborral. Nézd meg egy helyen a BL keddi góljait!

Hihetetlen BL-nap: 40 gól, mesterötös, Bayern- és Chelsea-henger - eredmények

Feltöltve: 2014, október 21 - 22:39

40 gólt, egy 7-1-et, egy 7-0-át, egy 6-0-át és és egy mesterötöst is hozott a Bajnokok Ligája keddi játéknapja. Utóbbit a Sahtar Donyeck brazil támadója, Luis Adriano követte el, aki ezzel beállította Lionel Messi BL-csúcsát. Az argentin klasszis is betalált a Barcelona-Ajax meccsen, amelyet az első félidőben nagyjából lerendezett a katalán csapat, de majdnem izgulnia kellett a végén. A Bayern viszont hihetetlen játékkal kiütötte a Romát idegenben, és ugyanígy tett hazai pályán a Chelsea a Mariborral. A Schalke 3-1-ről veszített majdnem pontokat a tíz emberrel küzdő Sporting ellen (4-3). Eredmények.

A szurkolók között keres játékost a Vidi - Ki Mit Oszt?

Feltöltve: 2014, október 21 - 21:59

Minden lényeges és szórakoztató, amit a futballvilág a közösségi médiában megoszt. Klubok, játékosok legjobb fotói, bejegyzései a Facebookon, Twitteren és az Instagramon - a magyar és a nemzetközi futballból egyaránt. A rovat rendszeresen frissül, gyere vissza naponta többször is!

Videó: Robben indította el a római BL-vérengzést

Feltöltve: 2014, október 21 - 21:23

Arjen Robben 9. percben esett, gyönyörű góljával lendült be a Bayern a Roma otthonában vívott BL-csoportmeccsen, a bajorok meg sem álltak négy gólig az első 36 percben.

Videó: Mintaszerű akcióból lőtt gólt a Barca a BL-ben

Feltöltve: 2014, október 21 - 21:10

Egy remek Pedro-Messi-Neymar összjáték végén lőtt gól a brazil a Barcelona-Ajax BL-meccsen, már a 7. percben.

BL: Hétnél jár a Bayern, mesterötösnél egy brazil - élő eredménykövetés

Feltöltve: 2014, október 21 - 20:39

Nyolc mérkőzéssel folytatódnak kedden este a Bajnokok Ligája 2014/2015-ös idényének csoportküzdelmei. A nagyok közül a Manchester City már letudta a meccsét Moszkvában, a Bayernre és a Barcelonára viszont még neves ellenfél vár. A Chelsea-nek és PSG-nek papíron simábban kellene hoznia a három pontot, de lesz kelet-európai és ibériai rangadó is. A meccsekről a csakfoci.hu élő eredménykövetés formájában számol be!

BL: Vad II 11-ese miatt kiakadtak a City-nél - videón az eset

Feltöltve: 2014, október 21 - 20:02

Hiába vezetett már 2-0-ra is a Manchester City a CSZKA Moszkva elleni BL-csoportmeccsen, az orosz gárda 2-2-re tudta menteni a keddi találkozót. A végeredményt egy hajrábeli 11-es alakította ki, amelyet hevesen vitattak a vendégek a találkozót vezető Vad II Istvánnál, és egy első félidei szituáció miatt is reklamáltak a City-nél. Nézd meg az ominózus esetet videón!

Artner négy játékost kitett volna - Nagy Olivér élvezi a bizalmat

Feltöltve: 2014, október 21 - 19:51

Mint arról beszámoltunk, a Haladás tulajdonosi köre egyhangú döntéssel menesztette Artner Tamást, miután a nyáron értékeit elveszítő szombathelyi klub 11 forduló után kieső helyen áll. Úgy tudjuk, a menesztett vezetőedző hétfőn még több játékost parkoló pályára tett volna – többségében új igazolások voltak -, kedden azonban őt tették ki.

Eldőlt: Szentes Lázár lett a Haladás új edzője

Feltöltve: 2014, október 21 - 19:00

Kedden este, sajtótájékoztatón jelentette be a Szombathelyi Haladás, hogy Szentes Lázár visszatér a zöld-fehérekhez. A vezetők 1+1 éves szerződést kötöttek a szakemberrel. Szentes korábbi csapata, a Győri ETO ellen debütál a kispadon és szerdára az is eldőlhet, ki segíti majd a munkáját a szakmai stáb tagjaként.

Artner búcsúja: "Már tavasszal jeleztem, hogy bajok lehetnek"

Feltöltve: 2014, október 21 - 18:44

Közel három év után távozik a Haladás kispadjáról Artner Tamás. A szakember búcsú-nyilatkozatában elmondta: már tavasszal jelezte, hogy a meghatározó játékosok távozásából bajok lehetnek és ezt a nyári, nem túl jól sikerült erősítések is alátámasztották. Artner hozzátette: jobban örült volna, ha menesztéséről szemtől-szemben tájékoztatják a tulajdonosok.

Halmosi az edzőváltásról: "Ha elmondanám a véleményem, engem is kirúgnának" - interjú

Feltöltve: 2014, október 21 - 17:56

Halmosi Péter szerint a Haladásnál nem edzőkérdés volt, ezért nem Artner Tamást kellett volna eltávolítani, hanem minőségi játékosokat igazolni. A csapatkapitány úgy érzi, ha őszintén elmondaná a véleményét a váltásról, akkor őt is kirúgnák. A Hali középpályása azt gondolja, a jelenlegi keretben 6-7 olyan labdarúgó van, aki megüti az NB I középmezőnyének szintjét és amennyiben ebben nem következik be drasztikus javulás, úgy jövőre könnyen a másodosztályban találhatják magukat. Interjú.

A legendás Raúl Amerikába igazol

Feltöltve: 2014, október 21 - 17:48

A spanyol legenda, Raúl megegyezésre jutott az amerikai New York Cosmos csapatával, így 2015 januárjától az Egyesült Államok második ligájának számító NASL-ben játszik majd – értesült az ESPN.

Újra az Újpest fizeti a legtöbbet, Bognár György ultimátuma - a heti büntetések

Feltöltve: 2014, október 21 - 17:09

Az idényben eddig is a legtöbbet büntetett Újpest kapta a legnagyobb "pénzbírságot" az MLSZ keddi fegyelmi ülésén. A lilák 300 ezret kell, hogy befizessenek szurkolóik győri kihágásai miatt, az ETO és a Videoton pedig 100-100 ezres büntetést kapott. Bognár György ultimátumot kapott a FEB-től: amíg nem fizeti ki 100 ezer forintos büntetését, nem folytathatja csákvári munkáját. A DVTK korábbi 2 milliós bírsága is érvényben maradt.

Diósgyőrben kivetítőn nézhetik a szurkolók a hétvégi bajnokit

Feltöltve: 2014, október 21 - 16:42

Országos bojkottot hirdettek meg a szervezett szurkolói csoportok a hétvégi NB I-es és NB II-es fordulóra. Diósgyőrben például a csoportok azon munkálkodnak, hogy a drukkerek egy, a stadionhoz közeli kivetítőn követhessék figyelemmel a DVTK Dunaújváros elleni mérkőzését.

Meglepő fordulat: Jenner Diósgyőrbe szerződhet‏

Feltöltve: 2014, október 21 - 16:27

A csakfoci.hu információi szerint Julian Jenner Diósgyőrbe szerződhet. A korábbi ferencvárosi szélső egy ideje Magyarországon tartózkodik, már egyeztetett Szivics Tomiszlávval is, aki szívesen látná őt a csapatában. Úgy tudjuk, még egy pontot kellene tisztázniuk a feleknek, és ha ezen túlesnek, akkor a szélső alá is írja a szerződést, erre már a következő 24 órában sor kerülhet.

Videó: Üvöltéssel próbált szerelni az MU védője

Feltöltve: 2014, október 21 - 16:09

Miután lábbal már nem érte utol, hangjával próbálta meg megzavarni a West Brom támadóját, Berahinót a Manchester United brazil védője, Rafael. Az üvöltés nem járt eredménnyel, a csatár belőtte a ziccerét a hétfői, 2-2-s bajnokin Birminghamben.