NB I: Későn ébredt a Paks a Puskás Akadémia ellen

Feltöltve: 2016, március 9 - 18:54 Frissítve: 2016, március 9 - 18:54

Az OTP Bank Liga 24. fordulójában a Puskás Akadémia 2-1-re győzte le a Paks csapatát. Az első félidő alacsony színvonalú játékot hozott, a szünet után azonban előbb Csurko, majd Mészáros is eredményes volt. Az atomvárosiak a hajrában még Hahn góljával szépítettek, de ez kevés volt a pontszerzéshez.

TABELLA: Az NB I állása itt - kattints!

Az első félidő rendkívül gyenge színvonalú játékot hozott. A Paks valamivel aktívabb volt, az első veszélyes szituációra egészen a 43. percig kellett várni, amikor Koltai életerős löketét ütötte ki Pajovic.

A szünetben kettőt cserélt a felcsúti együttes, az 54. percben pedig a vezetést is megszerezte Robert Jarni csapata: egy gyors kontra végén Csurko 17 méterről gyönyörűen tekert a kapu bal oldalába (1-0). A Puskás Akadémia ezt követően lendületben maradt, és a 65. percben megduplázta az előnyét: Gévay hibáját Mészáros használta ki, és lecsapott a labdára, majd higgadtan a kapuba lőtt (2-0).

A Paks a 84. percben szépíteni tudott: Bajner jobb oldali beadását Hahn szép mozdulattal befejelte (2-1). Ez azonban kevésnek bizonyult a pontszerzéshez, így a Puskás Akadémia otthon tartotta mind a három pontot.

Puskás Akadémia – Paks 2-1 (Csurko 54., Mészáros K. 65., ill. Hahn 84.) - a meccs minden fontos mozzanata itt!