Torghelle gólja a döntetlenhez volt elég a Bundesliga II-es csapat ellen

Feltöltve: 2016, január 26 - 18:05 Frissítve: 2016, január 26 - 18:52

Az MTK első törökországi felkészülési mérkőzésén a Bundesliga másodosztályában szereplő Arminia Bielefeld gárdájával játszott 1-1-es döntetlent, míg a Paks 2-0-ra győzött a Mosonmagyaróvár ellen.

Az első félidő 37. percében, a Gera ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt szabadrúgást, Kanta gyorsan elvégezte, erre lecsapott a 16-oson belül Torghelle, és a hálóba lőtt. A második játékrész közepén megérdemelten egalizálta a találkozó állását a német csapat – írja az mtkbudapest.hu. (Fotó: mtkbudapest.hu)

Arminia Bielefeld – MTK 1-1
MTK: Hegedüs – Bese, Grgics, Poór, Vadnai – Thiam, Kanta, Gera - Torghelle, Ramos, Strestik

Gólszerző: Torghelle 37.

A Paks az 54. percben szerzett vezetést: Balázs szemfülesen megszerezte a labdát, majd a kilépő Hahn elé tálalt, aki az elfekvő kapus mellett középen a hálóba passzolt. (0-1) A végeredmény a 84. percben alakult ki: Balázs kitette balra ki a labdát Bálónak, ő pedig egészen kiszorított helyzetből, úgy hét méterről a kapus, és a kapufa között belőtte a rövidbe (0-2). (paksifc.hu)

Mosonmagyaróvár - Paks 0:2

Gólszerző: Hahn 54., Báló 84.

I. félidő: Székely György - Kulcsár Dávid, Rodenbücher István, Gévay Zsolt, Szabó János - Papp Kristóf - Koltai Tamás, Kecskés Tamás, Bertus Lajos, Bartha László - Bajner Bálint
II. félidő: Molnár Péter - Bagó Patrik, Asztalos Dávid, Szekszárdi Tamás, Báló Tamás - Kesztyűs Barna - Kővári Róbert, Nagy Richárd, Szakály Dénes, Hahn János - Balázs Zsolt