Kiesett a Roma az Európa Ligából, a Leverkusen kettős győzelemmel a nyolc között - videók

A Sevilla kétgólos győzelmet aratott a Roma elleni egymeccses nyolcaddöntőben, a Bayer Leverkusen pedig a márciusi sikere után csütörtökön is legyőzte a Glasgow Rangerst. Eredmények.
Csakfoci Admin 2020. augusztus 6., csütörtök 20:55
Szerző: Csakfoci Admin 2020. augusztus 6., csütörtök 20:55

Európa Liga, nyolcaddöntők

Bayer Leverkusen - Glasgow Rangers 1-0 (Dyabi 51.)

Az első mérkőzést 3-1-re a németek nyerték, így kettős győzelemmel, 4-1-es összesítéssel jutottak be az Európa Liga negyeddöntőjébe.

Sevilla - AS Roma 2-0 (Reguilon 22., En Nesyei 44. - kiállítva: Mancini 100., Roma)

A koronavírus-járvány miatt már a párharc első mérkőzését sem tudták lejátszani márciusban, így csütörtökön egy meccsen dőlt el a továbbjutás. A 100 percig tartó ütközetben 2-0-ra nyert a spanyol csapat, amely így készülhet a negyeddöntőre.

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.