Fotó: www.walesonline.co.uk
A magyar válogatott keddi ellenfelének csapatkapitánya váratlan megoldással lepte meg a horvát védőket.
A magyar válogatott keddi ellenfele, Wales Zágrábban csapott össze a világbajnoki ezüstérmes horvátokkal. A találkozó 10. percében 0-0-nál a vendégek és a Real Madrid klasszisa, Gareth Bale folyamodott váratlan megoldáshoz: egy félpálya közelében megítélt bedobásnál hajította a horvát kapu előterébe a labdát, ezzel ziccerbe hozva csapattársát, Harry Wilsont, aki nem élt a lehetőséggel.
https://videa.hu/videok/sport/bale-elkepeszto-bedobasa-nnw5SUo41d7Gnt6b
A meccset végül Horvátország nyerte meg 2-1-re, így délnyugati szomszédaink felléptek a csoport továbbjutást érő második helyére.
Átigazolások
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt.
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.