U19-es elitkör: Pazar góllal szereztünk vezetést az angolok ellen, de sokáig nem örülhettünk - videók

Bévárdi 14 méterről, védhetetlenül tüzelt a labdát rossz helyre kilövő Balcombe kapujába.
Budai László 2018. március 21., szerda 15:17
Bévárdi 14 méterről, védhetetlenül tüzelt a labdát rossz helyre kilövő Balcombe kapujába.
Szerző: Budai László 2018. március 21., szerda 15:17

Remek góllal szerzett vezetést a magyar U19-es válogatott az angolok elleni, jelenleg is zajló elitkörös mérkőzésen. Schafer csapott le egy, az ellenfél kapusa által rossz helyre kilőtt labdára a 39. percben, majd Bévárdinak passzolt, aki 14 méterről, kiválóan lőtte ki a jobb alsót (1-0).

Ezzel a góllal vezettünk az U19 EB-elitkör selejtezőn az angolok ellen. #hajramagyarok

csakfoci.hu (@csakfoci) által megosztott bejegyzés,

Sajnos sokáig nem tartott ki az előnyünk, ugyanis a második félidő elején hamar fordítottak az angolok.

Olvastad már?
Magyarország U19 - Anglia U19 1-4 - közvetítés
A Németh Antal vezette U19-es magyar válogatott az Eb-címvédő, Anglia ellen játszik a selejtező elitkörében. Kövesd velünk a meccset!
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
ETO/Bolton
Schön helyzete
Az ETO-nak lehetősége van arra, hogy végleg megszerezze Schön Szabolcsot, de csak komoly áldozatok árán: úgy tudjuk, a kivásárlási ára 800.000 euró és 1 millió euró között mozog.
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
Tovább az összes átigazoláshoz