Topligák: A padlóról állt fel a szétfocizott Hertha – videó

A Hertha BSC a szünetben még háromgólos hátrányban volt, végül a második félidőben egyenlítve, 3-3-as döntetlennel pontot mentett a Fortuna Düsseldorf vendégeként a német bajnokság 24. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
Csakfoci Admin 2020. február 28., péntek 23:00
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 28., péntek 23:00

Bundesliga, 24. forduló

Düsseldorf - Hertha BSC 3-3 (Karaman 6., 46., Thommy 9., ill. Thommy 64. - öngól, Matheus Cunha 66., Piatek 75. - büntetőből)

Premier League, 28. forduló

Norwich City - Leicester City 1-0 (Lewis 70.)

La Liga, 26. forduló

Real Sociedad - Valladolid 1-0 (Januzaj 60.)

Ligue 1, 27. forduló

Nimes - Marseille 2-3 (Ferhat 5., Deaux 91., ill. Benedetto 10., 36., 69.)

Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.
Tokmac Nguen
Svéd sajtóhírek szerint Tokmacot a Djurgarden szemelte ki, honlapunk azonban úgy értesült, hogy a Ferencvárost egyelőre még nem keresték meg ezzel kapcsolatban.
Németh Hunor
Fabrizio Romano számolt be róla, hogy a magyar utánpótlás-válogatott Németh Hunor új, hosszú távú szerződést köt a dán Köbenhavn csapatával. A 16 középpályás 2026 decemberéig érvényes kontraktust ír alá.