Ritkán látni ilyen kiállítást: egy támadáson belül kétszer kapott sárgát a játékos - videó

Egy angol alsóbb osztályú mérkőzésen másodperceken belül kétszer is csúnyán elkésett a becsúszással az egyik hazai játékos, a játékvezető pedig mindkét megmozdulást szankcionálta.
Nyikes Zoltán 2020. január 28., kedd 11:56
Egy angol alsóbb osztályú mérkőzésen másodperceken belül kétszer is csúnyán elkésett a becsúszással az egyik hazai játékos, a játékvezető pedig mindkét megmozdulást szankcionálta.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. január 28., kedd 11:56

Nem túl gyakran számol be a nemzetközi sajtó egy angol kilencedik osztályú mérkőzésről, ami nem is csoda, ám ezúttal a Garforth Town-Bridlington összecsapás egyik jelenete miatt mégis a középpontba került a Northern Counties East Football League hétvégi meccse.

Történt ugyanis, hogy a hazaiak játékosa, Alex Low csúnyán felrúgta ellenfelét egy szabadrúgás után a támadó harmadban, majd miután a vendégek kontrát indítottak, Low hátrafutott és újfent nem kímélte az egyik piros mezes labdarúgót. A játékvezető nem hunyt szemet egyik szabálytalanság felett sem,

és a játék megállításakor egyszerre két sárga lapot osztott ki a hazai labdarúgónak

- írja a The Guardian.

Egy ugyanilyen szituációnak korábban volt már magyar vonatkozása is: a 2015-ös Észak-Írország-Magyarország Eb-selejtezőn Cüneyt Cakir játékvezető hasonló módon állította ki a hazaiak védőjét, Chris Bairdet a 83. percben.

Átigazolások
Videoton
Újabb távozó lehet
A nyáron érkezett 24 éves szélsővel, Kálnoki-Kis Zsomborral már megkezdődtek az egyeztetések szerződése felbontásáról. (NSO)
Légiósok
Yaakobishvilit figyelik
Olasz és német klubok is figyelemmel kísérik Yaakobishvili Áron remeklését a spanyol másodosztályban - állítja Fabrizio Romano.
Újpest
Bodor nem marad vezetőedző
Úgy tudjuk, Bodor Boldizsár nem marad a továbbiakban az Újpest vezetőedzője. Több változás is történhet a stábban. Új edző 2026 elejére várható.
Tovább az összes átigazoláshoz