PL: Hiába Salah 100. gólja, a Liverpool nem tudta kijavítani az égést a derbin – videó

Mint ismert, a válogatott szünetet megelőzően 7-2-es vereségbe szaladt bele az Aston Villa vendégeként a Liverpool, amely ezúttal a városi rivális Everton otthonában javíthatott volna. Kloppék győzelme pedig nem is múlt sokon, hiszen a Pool két alkalommal is vezetést szerzett - másodjára Mohamed Salah talált be, aki ezzel a 159. meccsén a 100. alkalommal volt eredményes a Vörösöknél -, a hazaiak azonban mindkétszer tudtak válaszolni. A 92. percben Jordan Henderson kis híján megszerezte a győztes találatot, ám videóbírózást követően érvénytelenítették a gólját.
Nyikes Zoltán 2020. október 17., szombat 15:35
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. október 17., szombat 15:35

Premier League, 5. forduló:

Everton-FC Liverpool 2-2 (Keane 19., Calvert-Lewin 81., ill. Mané 3., Szalah 72.)
Kiállítva: Richarlison 90. - Everton