Megint Karius hatalmas potyáján nevet a fél világ - videó

A 2018-as BL-döntő negatív főszereplője újabb hatalmas potyagóllal hívta fel magára a figyelmet.
Nyikes Zoltán 2020. január 10., péntek 17:13
A 2018-as BL-döntő negatív főszereplője újabb hatalmas potyagóllal hívta fel magára a figyelmet.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. január 10., péntek 17:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Loris Karius még a Liverpool játékosaként a Real Madrid elleni 2018-as Bajnokok Ligája-döntőben vált negatív hőssé, miután két hatalmas potyájának is köszönhetően nyerte meg a finálét a spanyol csapat.

A német kapus azóta is rendszeresen témát szolgáltat a nemzetközi sportsajtóban a hatalmas bakijaival: 2018 novemberében a norvég Sarpsborg elleni EL-csoportmeccsen “alkotott”, de előtte néhány héttel a Malmö elleni találkozón is komoly hibája eredményezett gólt, míg tavaly szeptemberben egy sorsdöntő Európa Liga-csoportmeccsen vált főszereplővé.

A Besiktas játékosa ezúttal csak egy felkészülési mérkőzésen hallatott magáról, ám ez a jelenet is olyan, mint a korábbiak: hajmeresztő és egyszerre komikus - Karius az Altinordu elleni pénteki találkozón potyázott nagyot.

Átigazolások
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Tovább az összes átigazoláshoz