Még a bírón is "áthajtott" nagy sietségében az NB I-es légiós - videó

Vad II István játékvezető annyira közel helyezkedett az eseményekhez, hogy nem tudta elkerülni a "karambolt".
Budai László 2022. május 5., csütörtök 13:30
Vad II István játékvezető annyira közel helyezkedett az eseményekhez, hogy nem tudta elkerülni a "karambolt".
Szerző: Budai László 2022. május 5., csütörtök 13:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bár gól nem esett az MTK és a Puskás Akadémia mérkőzésén, izgalmas eseményben nem volt hiány. A második félidő elején a felcsútiak légiósa, Alexandru Baluta olyannyira igyekezett védekezni, hogy nagy sietségében összeütközött a túlságosan is a történések középpontjában lévő Vad II István játékvezetővel.

Az esetnek nagy esés lett a vége, Baluta persze sportszerűen elnézést kért a sporitól.

Olvastad már?
Magyar bajnok edzőt nézett ki magának az NB I-ért harcoló klub
Honlapunk úgy tudja, hogy Dragan Vukmir váratlan távozása után Aczél Zoltán volt az első számú jelölt a megüresedett vezetőedzői posztra.
Elolvasom
Átigazolások
Csákvár
A teljes keret
Az NB II-ben szereplő Csákvár közzétette, hogy mely játékosokkal vág neki a 2026/27-es szezonnak.
DAC
Tuboly Máté
Sajtóhírek szerint Tuboly Máté iránt a német Schalke is érdeklődik.
Légiósok
Csongvai távozóban
A svéd Expressen beszámolója szerint a francia másodosztályú Saint-Étienne-be tartó Csongvai Áron már nem is edzett az AIK-kal.
Tovább az összes átigazoláshoz