2007. április 18-án a Barcelona a Getafe ellen játszott a Spanyol Kupában, a többi pedig ma már történelem...
Hihetetlen, de már 15 éves Lionel Messi karrierjének (egyik) legzseniálisabb gólja. 2007. április 18-án az argentin klasszis Diego Maradonát idéző szólógólt szerzett a Barcelona Getafe elleni Király Kupa-összecsapásán, találata pedig bevonult a történelembe.
A videó a linkre kattintva a Youtube-on nézhető meg.
Átigazolások
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.
Galatasaray
Sallai Liverpoolba kerülhet?
A törökök állítják: Sallai Roland csereügylet keretében kerülhet a Liverpoolhoz.
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)