A horvát bajnokság harmadik fordulójában Gyurcsó Ádám kezdőként kapott lehetőséget a Hajduk Splitben és egy gólt szerzett.
Gyurcsó Ádám megszerezte idei második találatát a Hajdukban. A Slaven Belupo elleni mérkőzés 65. percében talált be, ezzel vezetett 2-1-re a csapata. A vendégek a folytatásban kiegyenlítettek, Gyurcsót pedig a 91. percben lecserélték.
Nézd meg a szélső gólját:
Átigazolások
Vida Máté
Visszavonulás
Vida Máté 30 évesen bejelentette visszavonulását a profi labdarúgástól. A korábbi 6-szoros magyar válogatott középpályás legutóbb a Karcag játékosa volt.
Diósgyőr
Érkezők-távozók
Ádám Martinnal újra egyeztetnek a lehetséges érkezéséről, de egy középpályás is jöhet. Szakos Bence távozhat, Demeter Milán pedig ismét elhagyta a klubot.
Légiósok
Jánó Németországban
Az osztrák élvonalból a német harmadosztályú SSV Jahn Regensburghoz szerződött a 21 éves magyar fiatal, Jánó Zétény.