Másodszor sodorta őket egymás útjába a sors: most Leekens lett Storck utódja, pár éve viszont egymás ellen meccseltek egy Eb-selejtezőn, Storckot utána menesztették.
Georges Leekens, a magyar válogatott új szövetségi kapitánya és a nemzeti csapat éléről nemrégiben menesztett Bernd Storck korábbról már ismerhette egymást. A két edző ugyanis egy 2010-es, Kazahsztán-Belgium Eb-selejtezős mérkőzésen edzőként találkozott egymással.
Akkor Leekens örülhetett, „csodacseréje”, Marvin Ogunjimi ugyanis duplázott, így a belgák 2-0-ra verték a kazahokat. Ez a vereség pedig Storck állásába került, akit így furcsa módon Leekens „intézett el”.
Más kérdés, hogy végül a belgák sem jutottak ki a kontinenstornára, ezután pedig a belga kapitány emlékezetes módon elhagyta a csapatot.
Átigazolások
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Újpest
Irány Bukarest?
Az Újpestről várhatóan távozó André Duarte máris új kérőre lelt: a román bajnok FCSB-nél komolyan számolnának vele
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.