Ismét hallatott magáról a balszerencsét és a potyagólokat minden állomására magával cipelő német kapus, Loris Karius.
A Liverpool 2018-as, Real Madrid elleni BL-döntőjében két hatalmas bakit elkövető hálóőr ezúttal az Európa Ligában, a Besiktas játékosaként követett el sorsdöntő hibát.
A Slovan Bratislava elleni, végül 4-2-re elveszített EL-csoportmeccs 14. percében Loris Karius nagyban hozzájárult ahhoz, hogy a pozsonyiak szlovén gólvágója, Andraz Sporar vezetést szerezzen a hazai csapatnak, hiszen nem csak borzalmasan mozdult ki a kapujából, de még menteni igyekvő csapattársát is eltakarította a támadó útjából.
Kariusnak azonban ez közel sem az első potyája török klubjánál, tavaly novemberben, a norvég Sarpsborg elleni EL-csoportmeccsen is "alkotott", de néhány héttel korábban, a Malmö elleni találkozón is komoly hibája eredményezett gólt.
Átigazolások
Légiósok
Fiatal kapus váltott
Maier Merse a portugál harmadosztályú A.D. Os Limianos új igazolása. A 19 éves fiatal kapus az SC Braga U23-as csapatától érkezett a klubhoz.
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)