Ilyet is ritkán látni: A brutális belépő után a sértett vigasztalta az elkövetőt az Újpest-Vidin - videó

A mostani szezonban már másodszor hozta nagyon nehéz helyzetbe az Újpestet Branko Pauljevic, akit a megtaposott Nego vigasztalt.
Nyikes Zoltán 2021. október 23., szombat 11:16
A mostani szezonban már másodszor hozta nagyon nehéz helyzetbe az Újpestet Branko Pauljevic, akit a megtaposott Nego vigasztalt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. október 23., szombat 11:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Andó-Szabó Sándor játékvezető ugyan elsőre csak sárga lapot mutatott fel Branko Pauljevicnek a Loic Nego elleni kíméletlen szabálytalanságát követően, ám a videóbírózást követően a kiállítás sorsára jutott az újpesti védő.

A szerb játékos sem vitatkozott az ítélettel, sőt mindent elárul annak jogosságáról az elkövető reakciója is, aki könnyek között realizálta, hogy a meggondolatlansága miatt ismét nagyon nehéz helyzetbe került csapata, akárcsak a Zalaegerszeg elleni hazai találkozón.

Pauljevicet többek között a sértett fehérvári játékos és Jevhen Makarenko is vigasztalta a pályán.

Olvastad már?
Vidi: A válogatott védő hatalmas hibája is kellett a kínos vereséghez - videó
Az északmacedón válogatott Visar Musliu is nagyon bizonytalanul játszott a péntek esti bajnokin, az ő röviden hazafejelt labdájával lépett ki nagy ziccerben a győztes gólt jegyző Csongvai Áron.
Elolvasom
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz