Első gólját szerezte új csapatában, a svéd első osztályú Göteborgban a korábbi Serie A-játékos, Marek Hamsík a Sirius elleni hétfő esti bajnokin. A 126-szoros szlovák válogatott középpályás egy röviden kifejelt labdát bombázott a léc alá 18 méterről.
🇸🇪💣 ¡Qué golazo! Marek Hamšík se estrena en Suecia a sus 33 años con un golazo digno de su trayectoria. El ritmo se pierde, pero la calidad es para siempre. pic.twitter.com/WPJvXPMvWc
— Álex Martínez (@Alex14Martinez_) May 17, 2021
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili a célegyenesben
A Barcelona magyar válogatott kapusa, Yaakobishvili Áron már nem vett részt a katalánok szombati edzésén, és a vasárnapi, bázeli felkészülési mérkőzésre sem utazott el a csapattal.
Ex-Fradi
Rövid karrier
A szerb sajtó szerint Mohammed Abu Fani két hónap után távozhat a Crvena zvezda csapatától, miközben Mohamed Ali Ben Romdhane a katari Al-Shamal SC-hez igazolt.
ETO
Szélső érkezhet
Az AfricaFoot értesülései szerint az ETO leigazolná a Riga 21 éves tunéziai szélsőjét, Raki Aouanit, akiért a győriek 700 ezer eurót kínálnak.