Felkészülés: A DAC az utolsó percekben győzte le a Vasast - videó

A 119. percben szerezte meg a győztes gólt a DAC a Vasas elleni, kétszer hatvan perces edzőmérkőzésen.
Csakfoci Admin 2021. július 9., péntek 21:15
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 9., péntek 21:15

Kétszer 60 perces felkészülési mérkőzést játszott Dunaszerdahelyen a szlovák élvonalra készülő DAC az NB II-es pontvadászatban érdekelt Vasassal.

A találkozó első felében egyik oldalon sem született gól, majd a 66. percben Nicolaescu találatával vezetést szerzett a felvidéki együttes. Tíz perccel később Szatmári indítása után Hinora lépett ki és fejezte be góllal az akciót (1-1), a döntés azonban a 119. percre maradt, amikor Veselovszky 20 méterről lőtte be a hazaiak győztes találatát (2-1).

Felkészülési mérkőzés, Dunaszerdahely

DAC - Vasas 2-1 (Nicolaescu 66., Veselovsky(119. ill. Hinora 77.)

DAC: Jedlicka (Vantruba 61.) - Vera (Rymarenk 61.), Kruzliak (Braun 61.), Beskorovainyi (Szalma 61.), Maly, Moumou (Sharani 61.) - Balić (Veselovsky 61.), Schäfer (Fabry 61.), Nebyla (Njie 61.) - Taiwo (Andzouana 61.), Divkovic (Nicolaescu 61.)

Vasas: Jova - Szivacski (Terbe 61.), Szilágyi (Viczián 61.), Otigba (Guzmics 61., Szilágyi Sz. 106.), Silye (Kalmár 61.) - Pátkai (Hidi M 61.), Berecz (Sztojka 61.), Márkvárt (Szatmári 61.), Pekár (Hinora 61., Varga 106.) - Balajti (Rétyi 61., Farkas B. 106.), Radó (Birtalan 61., Szalai 106.)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.