A Southampton egészen a 85. percig nem tudta bevenni a WBA kapuját, akkor viszont Boufalhoz került a labda, aki jó 60 méteren át meg sem szabadult tőle. Utána is csak, azért, hogy a kapuba lője a játékszert.
Egészen zseniális gólt szerzett a Southampton játékosa, Sofiane Boufal. A labdarúgó 60 méteren keresztül vezette a labdát, közben jó néhány ellenfél játékost bolondított meg. Az már csak hab a tortán, hogy csapata ezzel a 85. percben szerzett találattal győzött 1-0-ra.
Íme az elképesztő szóló:
Átigazolások
Szögre akasztja a stoplist
Kovács Dávid
A Budafok rutinos támadója, Kovács Dávid 35 évesen bejelentette visszavonulását.
Hosszabbított a kapus
Tóth Balázs
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított a 22 éves kapusával, Tóth Balázzsal, aki egy súlyos térdsérülés és műtét után felépült, és már újra bevethető.
Fradi
Az első igazolás
25 éves, francia középső védő lett a nyári szezon első igazolása a zöldeknél: Nathan Zohoré a francia másodosztályból érkezett.