EL: A Fradi legjobbja elismerte, hogy ő nem Ronaldinho - videók

Egészen fantasztikus gólt szerezhetett volna az Espanyol elleni Európa Liga-csoportmeccs (1-1) 51. percében, még 1-0-s ferencvárosi vezetésnél a zöld-fehérek brazil légiósa, Isael.
Dudás Gábor 2019. szeptember 20., péntek 9:31
Szerző: Dudás Gábor 2019. szeptember 20., péntek 9:31

A vendégcsapat talán legjobb teljesítményét nyújtó játékosa és támadó középpályása jobbról beívelt szabadrúgása látványos ívet leírva a keresztlécen csattant, centiken múlt, hogy ne szülessen meg az egész EL-játéknap legszebb találata.

A jelenet láttán sokakban felmerülhetett egy legendás gól, amelyet "egy másik brazil", Ronaldinho szerzett a 2002-es világbajnokságon, Anglia ellen, amikor hasonló szituációból - igaz, jobb lábbal - csapta be a britek kapusát, David Seamant. Isael azonban elismerte, hogy honfitársával ellentétben ő nem kapura szándékozta rúgni a szabadrúgást...

- A szabadrúgásomnál és kapufámnál minél erősebben akartam a kapu elé küldeni a labdát, úgy, hogy a többieknek legyen esélyük beleérni. Magasan érkezett a labda és végül a kapufáról pattant ki. Nem gondoltam volna, hogy ilyen közel lesz ahhoz, hogy bemenjen... - nyilatkozott Isael a fradi.hu-nak.

Isael kapufája és a legendás Ronaldinho-gól:

Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.