Egy korábbi NB I-es labdarúgót ki is állították az összecsapáson.
Egy óriási késéssel befújt 11-est értékesített Fülöp István a Sepsi-Jászvásár román bajnoki mérkőzésen, ezzel egyenlített a hazaiak számára. Fülöp eredetileg a Diósgyőr labdarúgója, kölcsönben szerepel a Sepsinél.
A Sepsi ráadásul a 85. percben egy bombagóllal a győztes találatot is megszerezte, így a 12. helyre jött előre, és több mint három hónap után győzött ismét (2-1). A hajrában még kiállították a vendégektől azt a Jagodinskist, aki szintén szerepelt a Diósgyőr együttesében.
Miriuta László együttese, a Dinamo Bukarest 2-0-ra verte a Voluntarit.
A 11-es...
A bombagól...
Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.