Emlékezetesen megítélt 11-est lőtt be a Diósgyőr kölcsönjátékosa a Sepsi találkozóján – videó

Egy korábbi NB I-es labdarúgót ki is állították az összecsapáson.
Budai László 2017. december 11., hétfő 22:00
Egy korábbi NB I-es labdarúgót ki is állították az összecsapáson.
Szerző: Budai László 2017. december 11., hétfő 22:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Egy óriási késéssel befújt 11-est értékesített Fülöp István a Sepsi-Jászvásár román bajnoki mérkőzésen, ezzel egyenlített a hazaiak számára. Fülöp eredetileg a Diósgyőr labdarúgója, kölcsönben szerepel a Sepsinél.

A Sepsi ráadásul a 85. percben egy bombagóllal a győztes találatot is megszerezte, így a 12. helyre jött előre, és több mint három hónap után győzött ismét (2-1). A hajrában még kiállították a vendégektől azt a Jagodinskist, aki szintén szerepelt a Diósgyőr együttesében.

Miriuta László együttese, a Dinamo Bukarest 2-0-ra verte a Voluntarit.

A 11-es...

A bombagól...

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz