A REAC labdarúgója, Kiss Tamás egy elfejelt labdát lőtt kapásból, a középkörből a kapuba.
Parádés gól született a REAC-Ikarus BLSZ I-es bajnokin az elmúlt hétvégén. A hazaiak játékosa, Kiss Tamás gyönyörűen lőtt a félpályáról a kinn álló kapus felett a kapuba. Ezzel el is döntötte az összecsapást, a REAC 3-1-re nyert.
Átigazolások
BVSC-Zugló
Új érkezők
A BVSC-Zugló csapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, aki kölcsön után végleg a klubnál maradt. A Kazincbarcika elleni bajnokin keretben volt még Igricz Mihály és Ominger Gergő is.
Szeged
Új szélső
A Szeged Tiszakécske elleni bajnokiján lehetőséget kapott az NB II-ben a szerb szélső Milos Zekic. A 22 éves játékos a szerb Tekstilac csapatától érkezett.
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.