Magyar Kupa: Paks-Újpest élő eredménykövetés

A keddi napon odahaza fogadja a Paks az Újpest csapatát a Magyar Kupa-nyolcaddöntőjének visszavágóján. Az egy héttel ezelőtti odavágón a lila-fehérek 2-0-ra nyertek a paksiak ellen.
Csakfoci Admin 2018. március 6., kedd 16:45
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 6., kedd 16:45

A Paks – Újpest Magyar Kupa-nyolcaddöntőjének visszavágója 17 órakor kezdődik. Egy héttel ezelőtt a lilák Nagy Dániel duplájával hazai pályán győzték le a Paksot, a kemény téli körülmények között lejátszott mérkőzésen. A múlt heti találkozóról készült összefoglalónkat ide kattintva olvashatod el.

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)