Ciprus U21-Magyarország U21 0-2 - közvetítés

A mieink Cipruson lépnek pályára Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen. Kövesd élő streamen a találkozót.
Budai László 2017. november 14., kedd 14:52
Szerző: Budai László 2017. november 14., kedd 14:52

A csoportjában továbbra is veretlenül álló (egy győzelem, két döntetlen) magyar U21-es válogatott Ciprus korosztályos együttese ellen lép pályára Eb-selejtezős mérkőzésen, idegenben. A fontos összecsapást az alábbi streamen követheted.

1. félidő

Az első nagy lehetőség a magyar csapat előtt adódott: a 10. percben Sallói adott a bal oldalról, az alapvonalról tökéletes passzt Szoboszlainak, aki 10 méterről fölé bombázott. Ezután Gazdag próbálkozott kétszer: előbb egy lövéssel, amely elkerülte a kaput, majd egy emeléssel, ezt pedig a kapus védte bravúrral. A ciprusiaknak egy komoly lehetőségük volt: a 35. percben Artymatas fejelt szöglet után a jobb felső sarok felé, Demjén azonban nagy bravúrral kitolta a léc alól a labdát. A szünetre 0-0-val mentek a csapatok.

2. félidő

A játékrész elején vezetést szereztünk: Szoboszlai lőtt 17 méterről, szabadrúgásból - a kapus nagy bravúrral kiütötte a labdát, amelyet először Bíró tett kapura, Christodoulou azonban ismét védett, az újabb kipattanót végül Sallói lőtte a léc alá, 0-1.

A 80. percben megszereztük második gólunkat is: Sallói kapott jó labdát a 16-oson belül, levitte azt az alapvonalig, majd ügyesen passzolt vissza középre, ahol érkezett Haris, és a kapu közepébe lőtt, 0-2.

A mieink végül kétgólos győzelmet arattak.

A teljes összefoglaló ITT

U21-es Eb-selejtező

Ciprus U21-Magyarország U21 0-2

G.: Sallói (51.), Haris (80.)

Magyarország U21: Demjén - Hegedűs, Kecskés, Tóth B. - Szivacski, Haris, Gazdag, Szoboszlai, Szalai A. - Sallói, Bíró

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.