NIZHNIY NOVGOROD, RUSSIA - JUNE 21: Coach of Argentina Jorge Sampaoli during the 2018 FIFA World Cup Russia group D match between Argentina and Croatia at Nizhniy Novgorod Stadium on June 21, 2018 in Nizhniy Novgorod, Russia. (Photo by Jean Catuffe/Getty Images)
Az argentin sajtó úgy tudja, hogy hamarosan menesztik Jorge Sampaolit, Argentína szövetségi kapitányát. A lehetséges utódok között igazi nagyágyú neve is felmerült.
Sampaoli sikerkapitányként került tavaly az argentin válogatott élére, mivel 2015-ben Chilével megnyerte a Copa Americát. Nagy nehézségek árán juttatta ki Messiéket a világbajnokságra, ahol pocsékul szerepeltek.
Mint ismert, a csoportból még szenvedve továbbjutottak, de kikaptak 3-0-ra Horvátországtól, a nyolcaddöntőben pedig a franciák búcsúztatták őket.
Sampaolinak mindössze 15 meccs jutott az argentin válogatott élén.
Az esetleges utódok között felmerült Diego Simeone neve is, akivel legutóbb Európa Ligát nyert az Atlético Madrid.
Átigazolások
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.
DVTK
Vincze az új sportigazgató
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a DVTK bejelentette, hogy Vincze Richárd lesz Kovács Zoltán utódja a klub sportigazgatói posztján.