Hatalmas nézettséget hozott az oroszországi vébé

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) kimutatása szerint 3,5 milliárd néző követte a nyári oroszországi világbajnokság mérkőzéseit.
Csakfoci Admin 2018. december 21., péntek 13:05
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) kimutatása szerint 3,5 milliárd néző követte a nyári oroszországi világbajnokság mérkőzéseit.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 21., péntek 13:05

A finálét - amelyet a franciák 4-2-re nyertek a horvátok ellen - 1,12 milliárdan figyelték legalább egy percig a pénteken közzétett tanulmány szerint. Közülük 516,6 millióan otthoni tévékészülékükön, a többiek különböző digitális platformokon, illetve nyilvános helyeken nézték a meccset.

A mérkőzésenkénti átlag 191 millió néző volt, míg négy évvel korábban, 187 millióan figyeltek átlagosan a brazíliai vb egy-egy összecsapását. (MTI)

Címkék: #VB2018
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Tovább az összes átigazoláshoz