Foci vb: Gitáros az asztal tetején, 100 ezren az utcán - videón a horvát válogatott és a szurkolóik ünneplése

Az egyik moszkvai hotelben és Zágráb, Pula, Zadar és Dubrovnik utcáin, sőt, még Londonban is hajnalig tartott a mulatás, miután Horvátország 2-1-re legyőzte Angliát hosszabbítás után, így története során először a világbajnoki döntőbe jutott.
Dudás Gábor 2018. július 12., csütörtök 13:22
Az egyik moszkvai hotelben és Zágráb, Pula, Zadar és Dubrovnik utcáin, sőt, még Londonban is hajnalig tartott a mulatás, miután Horvátország 2-1-re legyőzte Angliát hosszabbítás után, így története során először a világbajnoki döntőbe jutott.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 12., csütörtök 13:22
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz