Miután kiderült, hogy a csatár sérülése súlyos, a szurkolók akcióba lendültek.
Minden hír a foci-vb-ről itt!
Több mint 6000 tréfás kedvű focirajongó írta alá már azt a petíciót, amelyet azért indítottak a rajongók, hogy addig, amíg a dán Nicklas Bendtner nem épül fel teljesen, halasszák el a június közepén rajtoló labdarúgó-világbajnokságot.
A Rosenborg 30 éves játékosa, az internetes közösségek és "trollok" egyik kedvence, az Arsenal és a Juventus egykori támadója a hétvégén sérült meg a Brann Bergen elleni norvég bajnokin és könnyen elképzelhető, hogy nem lehet majd ott az oroszországi tornán. Az eddigi 79 válogatott meccsén 30 gólt szerzett csatár rutinja nagyon hiányozhat majd a vb-re nyolc év után visszatérő dánoknak.
A petíció egyelőre népszerűnek tűnik, többezer "Lord Bendtner"-szimpatizáns szeretné, ha később kezdődne a vb...

Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Gulácsi Péter
Gulácsi Péter jövő nyáron lejáró kontraktusát meghosszabbíthatják az RB Leipzignél.

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.