Élő eredménykövetés a Magyar Kupa-mérkőzésekről

Hét NB I-es csapat is pályára lép ma a Magyar Kupában, összesen pedig 26 találkozót játszanak. Kövesd velünk a meccsek alakulását!
Budai László 2017. október 25., szerda 13:25
Szerző: Budai László 2017. október 25., szerda 13:25

Újabb 26 mérkőzéssel folytatódik szerdán a Magyar Kupa – a tét a sorozat legjobb 32 csapata közé kerülés. Kedden több meglepő eredmény is született: kiesett például a címvédő Ferencváros, és a szintén NB I-es Haladás, utóbbi ráadásul egy harmadosztályú klubbal szemben maradt alul.

Ma hét NB I-es csapatra vár az a feladat, hogy továbbjusson alsóbb osztályú ellenfelén. Az alábbiakban egy helyen követheted a találkozók eredményeinek alakulását.

Az Újpest és a Paks meccsét videós formában is követheted - a két stream-et közvetítésünk alatt találod.

A SZÜNETBEN: az NB I-es csapatok közül az Újpest Tischler 11-esével, a Paks Báló fejesével vezet (0-1). A Puskás Akadémia már kétgólos előnyben van Egerben (0-2).