Mokány Lajos 2016. július 31., vasárnap 15:52
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 31., vasárnap 15:52

DVSC - Gyirmót 4-0 (2-0)

Gólszerzők: Horváth Zs. (15.), Korhut (20.), Tisza (58.), Takács (69.)

93. perc: Sebők mentette meg a vendégeket az ötödik góltól. Vége, 4-0.

88. perc: Sárga Nagynak.

84. perc: Megint Simon András lőtt és ismét Danilovic védett.

82. perc: Csere: Tisza-Bereczki.

77. perc: Danilovic ismét csatát nyert Simon Andrással szemben: utóbbi lövése veszélyes volt, de mentett a kapus.

74. perc: Csere: Takács-Kulcsár.

69. perc: GÓÓÓL! Újabb bombagól: ezúttal Takács Tamás bombázott a felső sarokba egy-két csel után (4-0)!

69. perc: Paku lőtt a 16-os előteréből, alig ment fölé a labda.

67. perc: Csere: Filkor-Nagy S.

58. perc: GÓÓÓL! Tisza egy remek csellel átverte emberét, majd ballal nagy gólt lőtt Sebők kapujának felső sarkába (3-0)!

56. perc: Cserék: Simon Attila-Nagy, Korhut-Ferenczi.

53. perc: Lap Kutinak. A megítélt szabadrúgást Madarész végezte el, kemény löketét fogta a hazai kapus.

48. perc: Völgyi végezhetett el egy szabadrúgást 25 méterről, jól is lőtt kapura, Danilovic a bal felső sarok elől mentett.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Félidő.

44. perc: Djelmic beadása után Horváth fejelt - fölé.

41. perc: Simon András lőtt mellé.

39. perc: Tisza megpattanó szabadrúgását fogta Sebők.

37. perc: Megvan Danilovic második védése is: Simon András lőtt távolról, de a helyén volt a friss igazolás.

30. perc: Hivatalos nézőszám: 2463.

29. perc: Az első vendéghelyzet: Völgyi beadása után Simon András fejelt, de Danilovic mentett.

25. perc: Ivószünet.

23. perc: Sárga Simonnak.

23. perc: Sárga Filkornak.

20. perc: GÓÓÓL! Egy szöglet után Balogh gyengén szabadított felé, Korhut átvette a labdát, majd 21 méterről nagy gólt lőtt (2-0)!

18. perc: Újabb hazai helyzet! Ezúttal Tisza távoli szabadrúgása volt veszélyes, remekül tekert kapura, Sebők hatalmasat mentett a felső sarok elől.

15. perc: GÓÓÓL! Vezet a Debrecen. Egy kavarodás után Horváth volt a legszemfülesebb és a hálóba helyezett (1-0)!

13. perc: Sárga Pakunak.

12. perc: Kényszerű csere: Lengyel-Madarász.

10. perc: Inkább a hazaiak dominálnak.

6. perc: Helyzet! Korhut szöglete után Takács fejelt kapura, de Sebők bravúrral hárított!

4. perc: Mezőnyjáték. A Lokiba bekerült a frissen igazolt Danilovic, de a fiatal Kuti is a kezdőcsapat tagja lett Herczeg Andrásnál.

1. perc: Megy a meccs.

0. perc: A mérkőzés 18 órakor kezdődik.

DVSC: Danilovic - Kuti, Mészáros, Brkovic, Korhut (Ferenczi, 56.) - Jovanovic, Djelmic, Sekulic, Horváth - Tisza, Takács T. (Kulcsár(74.)

Gyirmót: Sebők - Lengyel (Madarász, 12.), Lázár, Balogh, Présinger, Völgyi - Filkor (Nagy S., 67.), Horváth A., Paku - Simon An., Simon At. (Nagy, 56.)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.