Balmazújváros-Diósgyőr 4-0 - közvetítés

Bódog Tamás együttese az újonchoz látogat az NB I 4. fordulójában.
Budai László 2017. augusztus 5., szombat 17:44
Szerző: Budai László 2017. augusztus 5., szombat 17:44

Az újonc Balmazújváros 18:00-tól a Diósgyőrt fogadja az élvonal negyedik fordulójában. A hazaiak a 10., a vendégek az első helyről várják az összecsapást.
Élő közvetítés:
94. perc: Vége!
93. perc: Rácz a tizenhatoson kívülről lő óriási gólt Radosnak (4-0).
91. perc: Andric helyén Belényesi.
85. perc: Rácz lépett ki egy remek indítással, majd óriási ziccerben elpasszolta a labdát Rados mellett. Eldőlt, 3-0.
84. perc: Csere: Kovács Ádám - Rácz
83. perc: Tamás szöglet utáni fejese kicsivel ment fölé.
80. perc: Nono lövése pattant szögletre, amit a kapus kiöklözött.
76. perc: Csere: Arabuli - Zsiga.
64. perc: Vajda 16 méteres tekerése centikkel kerülte el a jobb felsőt.
62. perc: Csere: Busai -Oláh.
60. perc: Andric lépett ki lesgyanús helyzetben, de az asszisztens továbbengedte a játékost, a Balmaz csatára pedig Eperjesit kicselezve lőtt a jobb alsóba.  (2-0).
51. perc: Szarka nagy helyzetben fejjel nem talált kaput.
46. perc: Karané az első sárga. Óvári és Joannidisz jött le, Nono és Ugrai a pályán.
40. perc: GÓL! Arabuli ment el a bal oldalon, beadása után Vajda nem tudott lőni, de továbbpasszolt Harishoz, aki a bal sarokba bombázott (1-0).
16. perc: Haris ment el egy kontrával a jobb oldalon, középre passzolt labdáját azonban Vajda 11 méterről jócskán fölé lőtte.
9. perc: Szarka léphetett ki, de az utolsó pillanatban Póti mentett.
5. perc: Mindkét csapat aktívan kezd, remek a hangulat a balmazújvárosi stadionban. A hazai és a vendégszurkolók is kitesznek magukért.
1. perc: Megy a meccs.

Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.