Eb-selejtezők: Négy gól és egy kiállítás a horvát-szlovákon, megvan a csoportunk egyik kijutója - videók

Bár már az első félidőben vezetéshez jutott Szlovákia, a horvátok felszívták magukat, és a második félidőben hármat lőttek az időközben 10 emberre fogyatkozó vendégeknek.
Csakfoci Admin 2019. november 16., szombat 22:41
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 16., szombat 22:41

Eb-selejtezők, C csoport

Németország - Fehéroroszország 4-0 (Ginter 41., Goretzka 49., Kroos 55., 83.)

Észak-Írország - Hollandia 0-0

Eb-selejtezők, E-csoport

Horvátország - Szlovákia 3-1 (Vlasic 56., Petkovic 60., Perisic 74. ill. Bozenik 32.) - piros lap: Mak (Szlovákia, 66.)

Eb-selejtezők, G-csoport

Ausztria - Észak-Macedónia 2-0 (Alaba 7., Lainer 48.)

Izrael - Lengyelország 1-2 (Dabbur 88. ill. Krychowiak 4., Piatek 54.)

Eb-selejtezők: Wales győzelmével versenyben maradt a kijutásért, a két Hazard intézte el az oroszokat - videók
A walesi válogatott győzelmével biztossá vált, hogy a hazaiak számára sem lesz tét nélküli a magyar nemzeti csapat elleni keddi Eb-selejtező mérkőzés. Eközben a belgák továbbra is őrzik száz százalékos mérlegüket: ezúttal Szentpétervárban győztek nagy különbséggel.