Eb-selejtező: Csődöt mondtak a világbajnok franciák; kilenc gólt lőttek az oroszok – eredmények, videók

A félidőben már kettővel vezetett a török válogatott Franciaország ellen, amely Hugo Llorisnak köszönheti, hogy végül nem lett nagyobb a különbség - Pogbáéknak egyetlen kaput eltaláló lövésük sem volt. A németek Sané és Reus góljával nyertek, könnyed győzelmet arattak a belgák és az olaszok is.
Nyikes Zoltán 2019. június 8., szombat 22:55
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. június 8., szombat 22:55

C-csoport

Észtország–Észak-Írország 1-2 (Vassiljev 25., ill. Washington 77., Magennis 80.)
Fehéroroszország–Németország 0-2 (Sané 13., Reus 62.)

A fehérorosz-német meccs helyzetei és góljai

H-csoport

Izland–Albánia 1-0 (J. Gudmundsson 22.)
Moldova–Andorra 1-0 (Armas 8.)
Törökország–Franciaország 2-0 (Ayhan 30., C. Ünder 40.)

A török-francia meccs helyzetei és góljai

I-csoport

Oroszország–San Marino 9-0 (Cevoli 25. – öngól, Dzjuba 31., 73., 76., 88. – az elsőt tizenegyesből, Kudrjasov 36., A. Mirancsuk 41., Szmolov 77., 83.)
Belgium–Kazahsztán 3-0 (Mertens 11., Castagne 14., Lukaku 50.)
Skócia–Ciprus 2-1 (Robertson 61., Burke 69., ill. Koszulosz 87.)

A belga-kazah meccs helyzetei és góljai

Az oroszok kiütéses győzelme

J-csoport

Örményország–Liechtenstein 3-0 (Gazarjan 2., Karapetjan 18., Barszegjan 91.)
Finnország–Bosznia-Hercegovina 2-0 (Pukki 56., 68.)
Görögország–Olaszország 0-3 (Barella 23., Insigne 30., Bonucci 33.)

A görög-olasz meccs helyzetei és góljai

Eb-selejtező: Magabiztosan vertük Azerbajdzsánt – Orbán-dupla, Holman góllal debütált
A magyar válogatott végig kézben tartotta a mérkőzést és 3-1-re legyőzte Azerbajdzsánt, így az E-csoport élére ugrott. Willi Orbán két pontrúgást követően tudott duplázni, míg az első mérkőzését játszó Holman szép góllal mutatkozott be.