Eb-felkészülés: A Fradi-légiós első gólja győzelmet ért az ukránoknak, a svájciak hétig meg sem álltak - videó

A részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságra készülő ukrán válogatott barátságos mérkőzésen Oleksandr Zubkov góljával 1-0-ra legyőzte Észak-Írországot, Dnipróban.
Csakfoci Admin 2021. június 3., csütörtök 22:38
Szerző: Csakfoci Admin 2021. június 3., csütörtök 22:38

Ukrajna-Észak-Írország 1-0 (Zubkov 10.)

Dnipróban a házigazda ukránok Olekszandr Zubkov 10. percben szerzett találatával győzték le az északíreket. A Ferencváros légiósa kezdőként lépett pályára, és a szünetben cserélték le.

Svájc-Liechtenstein 7-0 (Gavranovic 19., 75., 79., Fassnacht 46., 70., Frick 57. - öngól, Fernandes 85.)

Törökország-Moldova 2-0 (Yilmaz 58., Ünder 77.)

A törökök Paderbornban Moldova ellen az 58. percben szereztek vezetést, és a 77. percben tudták megduplázni a különbséget.

Belgium-Görögország 1-1 (Hazard 20., ill. Tzavellas 66.)

Az első félidő közepén a házigazda belgák kerültek előnybe - Thorgan Hazard révén -, a görög vendégek a második játékrész felénél egyenlítettek. (MTI)

Eb-felkészülés: A franciák emberelőnyben nyertek, a németek otthon botlottak - videó
Két Eb-csoportellenfelünk is pályára lépett felkészülési mérkőzésen. A világbajnok franciák kiütötték Walest, míg a németek nem bírtak Dániával.