Kiütés a Magyar Kupában: A Balmaz egy félidő alatt eldöntötte a továbbjutást

A Balmazújváros a vártnál jóval simábban, 5-0-ra legyőzte a Békéscsabát a Magyar Kupa negyeddöntőjének első meccsén.
Privacsek András 2018. március 14., szerda 18:48
Szerző: Privacsek András 2018. március 14., szerda 18:48

A Balmaz remekül kezdte a meccset, a 27. percben Vajda lőtt nagy gólt, majd Zsiga talált be távolról, közvetlenül a szünet előtt pedig Habovda volt eredményes.

Az 51. percben Vajda duplájával már 4-0 volt az állás.  Nem sokkal később Vajda 30 méteres szabadrúgása kötött ki a hálóban.

A nap másik mérkőzésének részletei – itt!

A visszavágókat április 4-én rendezik.

Balmazújváros – Békéscsaba (NB II) 5-0 (Vajda 27., 60., 51., Zsiga 35., Habovda 44.)

Balmazújváros: Pogacsics - Habodva, Rus, Jagodics, Uzoma - Vajda (Harsányi 71.), Bartarelo, Sigér – Zsiga - Andric (Shindagoridze, 58.), Rudolf (Kónya 79.)

Békéscsaba: Máthé - Birtalan, Gránicz (Tóth D., 46.), Mészáros M., Szatmári I., (Gyurján 46.) Nagy I., Király, Kiss L., Viczián (Urbin 46.), Nagy S., Szélpál